Asocjacja Przewodników Górskich

Oferujemy aktywny wypoczynek w malowniczej części Słowacji w Słowackim Raju. Od 1988 roku Park Narodowy Słowacki Raj. Nasza organizacja zrzesza wykwalifikowanych przewodników z wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością Słowackiego Raju, jesteśmy w stanie zapewnić usługi najwyższej jakości i usługi dla najbardziej wymagającego klienta. Priorytetowo działamy na terytorium Słowackiego Raju, ale jesteśmy gotowi, aby odwiedzić z Wami również i inne, równie ciekawe miejsca, w których nie brakuje bogactwa naturalnego, czyli Spisz jak również Park Narodowy Tatry Niskie i Wysokie Tatry.
Oferujemy wycieczki po oficjalnych szlakach, ale także po trasach przygotowanych tylko dla klientów, którzy korzystają z naszych usług. Oferujemy również ekstremalne zajęcia, z których najbardziej popularne są wspinaczki po skałach jak również po lodzie(zapewniamy podstawowy kurs wspinaczkowy).
Mamy nadzieję, że po skorzystaniu z naszych usług z pewnością docenią Państwo fakt, że nie tylko jesteśmy ekspertami w oprowadzaniu, ale także jesteśmy miłośnikami przyrody i jej obrońcami.

galeria zdjęć

dane kontaktowe

Adres
052 01 Spišská Nová Ves
Gorazdova 29
Telefon komórkowy
0903 233 987
E-mail
muha@zoznam.sk
Strona www
slovenskyraj-info.sk
11.01.2012

dołącz do nas!