Horská chata Limba

Horská chata Limba oferuje komfortowe zakwaterowanie w środkowej Słowacji, w pięknym otoczeniu Gór Kremnickich na wysokości 1252 metrów nad poziomem morza. Chata położona jest 9 km powyżej zabytkowego miasta Kremnica, 4 km od geograficznego środka Europy a bezpośrednio w ośrodku narciarskim Skalka Arena - Skalka Kremnica.
W bezpośrednim sąsiedztwie jest 4-osobowy wyciąg krzesełkowy, 4 wyciągi narciarskie i Relax centrum czynne przez cały rok (wielofunkcyjna hala sportowa, wellness - 5 saun i basen, siłownia, squash i bowling). Zewnętrzne boiska i in-line trasa na rolki lub narty na kółkach są bezpłatne przez cały rok.
Dzięki dogodnemu położeniu i dużej ilości miejsc chata jest idealna dla osób indywidualnych, ale również dla grup zorganizowanych (szkolenia, kursy narciarskie, wycieczki szkolne, firmowe, imprezy rodzinne, cykloturystów).

Chata Limba oferuje:
Zakwaterowanie w różnych typach pokoi, o łącznej pojemności 133 łóżek z możliwością dostawienia dodatkowych łóżek. Wszystkie pokoje są dla niepalących oraz można zakwaterować się z psem.

Dodatkowe wyposażenie:
- restauracja samoobsługowa z 130 miejscami i tarasem z widokiem na stoki
- Skibar z telewizorem plazmowym, rzutki i jukebox
- pokój dzienny (nadaje się do szkolenia)
- WiFi
- pomieszczenie na narty
- tenis stołowy i piłkarzyki.

galeria zdjęć

dane kontaktowe

Adres
967 01 Kremnica
Skalka pri Kremnici
Telefon komórkowy
+421 901 752 553
E-mail
info@skalkalimba.sk
Strona www
www.skalkalimba.sk
03.12.2012

dołącz do nas!