Hotel Plejsy*** wellness and fun resort

Hotel Plejsy*** wellness zabawa ski kongresu
... piękne środowisko, przyjazny personel, wspaniała kuchnia ...
Hotel Plejsy*** przywita Was w przepięknej okolicy Spisza i Małego Słowackiego Raju, oddalony jest od miasta Krompachy około 1,5 km i jest położony bezpośrednio na stoku narciarskim w znanym ośrodku Plejsy.
Fascynującą scenerię przyrody tego niezwykłego regionu dopełnia nowoczesny, nowo wybudowany hotel z niepowtarzalną atmosferą i widokiem na szczyty Tatr. Nie tylko architektonicznie, ale również profesjonalnym podejściem do każdego gościa w odniesieniu do jego potrzeb i wymagań hotel zadowoli z pewnością nawet najbardziej wymagających użytkowników.
W hotelu jest 186 miejsc noclegowych w 45 pokojach dwuosobowych, 15 apartamentach, w tym 30 dostawek. Domową atmosferę zapewni fantastyczna kuchnia z miłą obsługą. W kompleksie znajduje się Vital ISIS Paradis - z krytym basenem, jacuzzi, fińską, parową, ziołową oraz infra sauną, łaźnią Kneipp, tepidarium skupia się na regeneracji i zebraniu nowych sił i będzie balsamem dla ciała i duszy. Jeśli preferują Państwo aktywny wypoczynek można tutaj grać w kręgle, bilard, tenis oraz wypróbować swoich sił w golfa.
Nowoczesna sala konferencyjna z wyposażeniem technicznym oraz 150 miejsc w ustawieniu teatralnym lub 70 osób w szkolnym ustawieniu oferuje szeroki zakres organizowania konferencji, szkoleń i innych wydarzeń. W przypadku mniejszych, kameralnych spotkań jest dostępny salonik o pojemności 25 miejsc. Oczywiście istnieje dostęp do bezprzewodowego internetu oraz parkingu bezpośrednio przed hotelem. Kryta altana w atrakcyjnym otoczeniu oraz specjały z grilla mogę dodatkowo wzbogacić firmowe spotkanie. Doskonale przygotowane imprezy firmowe, konferencje i szkolenia dla partnerów biznesowych są ważną częścią działalności każdej firmy. Zapewniamy pełną obsługę "na miarę" i indywidualne podejście, biorąc pod uwagę wszystkie Państwa pomysły i wymagania.

galeria zdjęć

dane kontaktowe

Adres
053 42 Krompachy
Cintorínska 1173 / 3
Telefon
+421 (0)53 4298 015
Fax
+421 (0)53 4298 016
Telefon komórkowy
+421 911 240 021
E-mail
hotel@plejsy.sk
Strona www
www.hotelplejsy.sk
27.01.2012

dołącz do nas!