Wellness Hotel Branica ****

Hotel Bránica**** znajduje się 22 km od miasta wojewódzkiego Żyliny, w kierunku do atrakcyjnego pod względem turystycznym obszaru Słowacji – Dolina Terchowa. Miejsce to otaczają Góry Kysuckie i granie Małej Fatry. Obszar ten oferuje duże możliwości rekreacji, turystyki i sportu. Trasy turystyczne prowadzą głównie do Małej Fatry. Do hotelu jest dobre połączenie komunikacyjne. Nie brakuje także częstych kursów autobusowych do Żyliny (17 km) i Doliny Wratnej (10 km), które sprawiają, że to miejsce jest dostępne i atrakcyjne.

Hotel**** Bránica oferuje dobrej jakości usługi w zakresie zakwaterowania, gastronomii, odpoczynku i sportu. Stylowo urządzony hotel, szeroka oferta świadczonych usług, możliwość aktywnego odpoczynku zarówno wewnątrz i na zewnątrz hotelu, z pewnością zainteresuje i pocieszy nawet najbardziej wymagających gości w tej interesującej części Słowacji.

Hotel**** Bránica zajmuje się organizowaniem wieczorków firmowych, balów, eventów, pokazów mody, wieczorków towarzyskich, imprez sportowych i konferencji prasowych.
Oferta usług

Szeroka oferta dodatkowych usług umili pobyt naszym gościom, dla których świadczymy usługi związane z pobytem w tej specyficznej części Słowacji.

zapewniamy bezpieczny transport hotelowym mikrobusem
zapewniamy doskonałą muzykę
przygotowujemy programy kulturalne
organizujemy imprezy firmowe, szkolenia i uroczystości
organizujemy:
przyjęcia weselne
uroczystości rodzinne
bale i wieczorki
organizujemy turnieje tenisowe
organizujemy zimowe wycieczki zaprzęgami konnymi na saniach
organizujemy wycieczek fakultatywne

Łącze internetowe

W pomieszczeniach Hotelu Bránica znajduje się sieć Wi-Fi. Goście mogą podłączyć się do Internetu za pośrednictwem własnego laptopa. Wi-Fi jest dla gości bezpłatne

galeria zdjęć

dane kontaktowe

Adres
01305 Belá
Telefon
+421 41 5693035
Fax
+421 41 5693 039
Telefon komórkowy
+421 911 948 571
E-mail
info@hotelbranica.sk
Strona www
www.hotelbranica.sk
02.07.2015

dołącz do nas!