Slonečne Skaly - KEMPING

Green camping Slnečné skaly (Słoneczne Skały) to idealne miejsce szczególnie dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich, którzy szukają wypoczynku i relaksu w otoczeniu przyrody.
Camping znajduje się w Rajeckiej Dolinie, w przepięknym otoczeniu rezerwatu przyrody, w odległości 3 km od kurortu Rajecké Teplice, przy drodze w kierunku Žilina – Rajecké Teplice – Rajec, pomiędzy gminami Porubka i Rajecke Teplice – Poluvsie. Przepiękne łąki graniczące z jednej strony z płynącą tam rzeką Rajčianką, a po drugiej stronie górujące Slnečné skaly sprzyjają wypoczynkowi i relaksowi.

Powierzchnia campingu wynosi 3,5 ha. Camping oferuje miejsca do kwaterunku we własnych samochodach mieszkalnych, przyczepach kempingowych, namiotach, drewnianych domkach oraz w chatce na obszarze kempingu Slnečné skaly. Teren przeznaczony do parkowania samochodów z przyczepą kempingową oraz do rozbicia namiotów jest pokryty darnią, daje to możliwość siedzenia przy ognisku. Stołowanie, przekąski, lody, napoje bezalkoholowe, piwo oraz zamówienia są dostępne w restauracji ogrodowej campingu Slnečné skaly.

Prowadzenie campingu jest ekologiczne, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ochronę przyrody i środowiska

Do dyspozycji gości campingu:
Altana z dachem i murowanym ogniskiem, możliwość siedzenia przy ogniskach w pobliżu drewnianych domków, namiotów, samochodów z przyczepami kempingowymi (drewno należy zakupić na recepcji), restauracja ogrodowa z bogatym menu z możliwością stołowania przez cały dzień, wspólne zaplecze socjalne (toalety, prysznice, umywalki z pojemnikami mydła w płynnie), prysznic solarny, bezpłatna kuchnia samoobsługowa z wyposażeniem (zlewozmywak, sprzęt kuchenny, czajnik, kuchenka dwupalnikowa, lodówka, kuchenka mikrofalowa), bezpłatne połączenie Wi-Fi, pralka automatyczna i wysokiej jakości BIO proszek do prania (usługa płatna – informacja na recepcji). Goście mieszkający w przyczepach kempingowych mogą skorzystać z zasilania elektrycznego (230 V), miejsca przeznaczonego na odpady chemiczne oraz z ujęcia wody.

Dla uprawiających sporty:
Boisko do piłki nożnej i siatkówki, kosz do koszykówki, strzelanie z kuszy do gumowych zwierząt o autentycznych rozmiarach (usługa płatna), trasy rowerowe w okolicy campingu, piesza turystyka w okolicy campingu, kursy wspinaczkowe na skałkach do ćwiczeń (stopień trudności od 3 do 9), możliwość wędkowania w rzece Rajčianka (z zezwoleniem), bezpłatna wypożyczalnia sprzętu sportowego.

Do dyspozycji dzieci:
Różnorodne programy animacyjne dla grupy min. 10 dzieci (tylko w miesiącach lipiec-sierpień), dziecięcy mały plac zabaw (huśtawki, drabinki, piaskownica itp.), indiańska miniosada oraz jazda konna (usługa płatna w miesiącach lipiec-sierpień, informacje na recepcji).

Camping Slnečné skaly, 013 13 Rajecké Teplice - Poluvsie (lokalizacja), GPS: 49°8'41.315N, 18°43'26.101E

galeria zdjęć

dane kontaktowe

Adres
013 13 Rajecké Teplice
Telefon
+421 903982233 RECEPCJA
Telefon komórkowy
+421 903982233 / +421 905399496
E-mail
slnecneskalycamp@gmail.com
Strona www
http://camping-raj.sk
14.08.2015

dołącz do nas!