aktualności

Czar drewnianych chałup w resorcie Chalúpkovo

Data: 20 stycznia 2018, Sobota

Resort zlokalizowany jest w Liptowskiej Szczawnicy koło miejscowości Rużomberok z malowniczym widokiem na pasma górskie Wielka Fatra, Tatry Zachodnie i Niskie oraz Góry Choczańskie.

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić urlop w stylowych, drewnianych chatach nie rezygnując jednocześnie z komfortu i prywatności oferta kompleksu Chalúpkovo będzie interesująca. Lokalizacja obiektu na pewno nie powoli się nikomu nudzić.Położone około godziny jazdy od granicy w Chyżnem Chalúpkovo to kompleks kilkunastu drewnianych chałup zróżnicowanych względem wielkości i oferowanych wygód.


Na terenie ośrodka działa restauracja regionalna „Ziemiańska Kuria”, a w budynku w którym się mieści w tym roku uruchomione ma być też SPA.


Poza ofertą dla gości indywidualnych Chalúpkovo to też idealne miejsca na organizacje biznesowych spotkań czy rodzinnych imprez. Więcej informacji znaleźć można na stronie obiektu www.chalupkovo.sk


W okolicy, w promieniu kilku, -kilkunastu kilometrów czeka wiele atrakcji. Narciarze maja do dyspozycji trzy ośrodki: Ski Park Ružomberok, Jasna Skipark i Park Snow Donovaly. Na miłośników kąpieli termalnych czekają z kolei Tatralandia i Thermal Park Bešeňová.


źródło: Słowackie Centrum Turystyki

« powrót

galeria zdjęć

zobacz także

dołącz do nas!