Centrum sportowe Lučivná

Hotel SMREČINY położony jest w malowniczej dolinie Małej Fatry między miejscowościami Párnica i Zázrivá. Hotel zapewnia odpoczynek w cichym otoczeniu z wykorzystaniem obiektów sportowych dostępnych w letnich i zimowych miesiącach. W lecie jest to boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki i korty tenisowe, piesze wycieczki oraz jazda na quadach.

Niedaleko są aquaparki oraz baseny termalne (Bešeňová, Tatralandia, Kúpele-Lúčky, Aquarelax w Dolnym Kubinie). W pobliżu jest też spływ po rzece Orava na łodziach, adventure golf, jazda konna i wiele atrakcji kulturalnych dla miłośników historii. W zimie jazda na nartach 30 m od hotelu, jazda na quadach i skuterach. Bezpośrednio w ośrodku narciarskim jest możliwość zakwaterowania w hotelu SMREČINY albo w prywatnych domkach. Ośrodek oferuje zakwaterowanie i restauracje.

Oczywiście dla klientów parking przed hotelem jest zadarmo oraz pomieszczenie na narty z szafkami i stojakami, które są zamykane. Również recepcja w hotelu jest do Państwa dyspozycji o każdej porze.

galeria zdjęć

dane kontaktowe

Adres
02601 okr.Dolný Kubín
Párnica 28
Telefon
043/5892320
Fax
043/5892328
Telefon komórkowy
0905793355
E-mail
hotelsmrecina@slovakiainn.sk
Strona www
www.slovakiainn.sk
13.01.2012

dołącz do nas!